Список “Батьківщини” до Київради: професійні депутати, рейдери та “молоді та перспективні”

f_4124539431437574637

Рух ЧЕСНО зробив експрес-аналіз оприлюдненого київським міським осередком ВО “Батьківщини” списку кандидатів у депутати Київради.

“Перший кандидат” — Володимир Бондаренко.

За період моніторингу засідань комісій Київради Бондаренко пропустив понад 80% засідань.

Нагадаємо, Громадський рух ЧЕСНО напередодні виборів вимагав від політичних партій не кандидувати знову прогульників  до місцевого самоврядування.

Бондаренко конкурував із Кличком на попередніх виборах і посів друге місце, набравши  7, 85% відсотки голосів.

До цього він виконував обов’язки очільника Києва, перебуваючи на посаді голови КМДА з 7 березня по 25 червня 2014 року.   Політик також був народним депутатом України II скликання — як мажоритарник-самовисуванець, III і IV скликань — від партії “Реформи та порядок”, VI — від “Блоку Юлії Тимошенко”, VII – від ВО “Батьківщина”.

Шевченківський район традиційно не зміг обійтися без людей Пилипишина. Їх представницею є Олена Антонова голова громадської організації “Кияни передусім!” Пилипишина і Дерибанщиця землі для Пилипишина.

Олена Антонова — другий член наглядової ради “Центру агропромислових технологій”, за даними SMIDA, також працює директором ТОВ “Стоїк-Плюс”:

В числі засновників “Стоїк-Плюс” ще принаймні у 2007-му були все ті ж Олена Ялова і Людмила Пилипишина. Номер же телефону цієї компанії збігається з телефоном ТОВ “Лізард”, якій Київрада хотіла передати землю на проспекті Перемоги, 84-а.

В Антонової багатий депутатський досвід. Так, вона брала участь у парламентських виборах 2007-го року під 104-м номером Блоку Литвина. На виборах до Київради 2008-го року вона обіймала вже 5-й номер списку блоку Литвина. В 2010 році була позбавлена депутатського мандату.

Іншою одіозною фігурою є Валерій Мещеряков оцінщик, голова правління М КОНСАЛТИНГ ГРУП, голова “Асоціації власників малого бізнесу і малих архітектурних форм”, генеральний директор ТОВ «Експертно-консалтинговий союз». Маючи таке широке коло інтересів, звісно засвітився у махінацях із тендером “Ощадбанку”.

В інший час — помічник на громадських засадах депутата Яніцького від БПП

Бізнесові структури представляє і Ольга Іванченко, кандидат на посаду голови Антикорупційного бюро, генеральний директор аудиторської компанії “Міжнародна група аудиторів”. Політичного досвіду в Ольги Сергіївни небагато — лише раз вона була уповноваженою від Соціалістичної партії у ТВО №222 у 2006 році

Студентка, активістка “Молодої “Батьківщини” та любителька “ванільних” статусів Юлія Володимирівна Пасека також потрапила до передвиборчого списку. Це не стане для неї новим досвідом, оскільки дівчина вже була довіреною особою Тимошенко на президентських виборах-2014, ймовірно, за ідентичність імені та по-батькові.

Звичайно, що за такою компанією потрібен контроль когось з досвідчених і вірних партійців, тому в Шевченківському районі на цю роль призначили Сергія Мельника депутата Київради 5-го скликання, депутата Київради скликання 2008-го року за списком БЮТ, голову комунальне підприємства виконавчого органу Київради “Київської міської державної адміністрації” “Київкомунсервіс”, секретаря фракції ВО “Батьківщина” у Київраді. А також Володимира Гарбуза — голову Шевченківської РПО “Батьківщини” та довірену особу нинішнього першого кандидата “Батьківщини” Володимира Бондаренко на парламентських виборах 2012 року.

На Оболоні, звісно, найбільше шансів має Володимир Старовойт — голова Оболонської РПО «ВО «Батьківщина», голова Ради Соціального Центру «Перспектива-Оболонь».

Член партії «ВО «Батьківщина» з 2007р. Обирався депутатом Київської міської ради від 43 виборчого округу (2002-2006 роки кадеції). Був висунутий “Батьківщиною” до Верховної Ради по №217 округу у 2014-му році, але набрав лише 5.84% голосів. Був номером 10 на виборах в Київраду-2014, паралельно балотувався на 30 окрузі, зайняв 2-е місце набравши 11.64% голосів виборців.

“Громада Оболоні” сформувала своє досьє на кандидата, яке складається з трьох пунктів.

Перше: діяльність у Київраді

Відповідно до отриманого протоколу комісії Київради з питань містобудування та землекористування від 26.05.2003, Володимир Старовойт (в протоколі він значиться секретарем) проголосував за передачу земельної ділянки на вулиці Прирічній, 3 під будівництво (рішення Київради №545/705).

Нагадаємо, тоді було затверджено проект відведення земельної ділянки Оболонській районній раді в Києві для зведення житлового будинку за цією адресою на 0,62 га,зокрема, 0,02 га у межах червоних ліній.

Відповідне будівництво було заплановане без врахування інтересів територіальної громади.

Місцевим мешканцям довелось понад сім років боротися проти забудовників.

Друге: забудови

Згідно даних офіційного інтернет-ресурсу Державного підприємства “Інформаційно-ресурсний центр”, у переліку засновників ТОВ “ЯВІР-95″ вказані Кушаков Володимир Іванович та Старовойт Володимир Михайлович.

ТОВ “ЯВІР-95″ разом з ТОВ “СМАРТІНВЕСТ” засновують ТОВ “КІВ”, яке на підставі рішення Київради від 14.07.2005 №728/3303 та договором оренди земельної ділянки на перетині вул. Приозерної та просп. Героїв Сталінграда від 13.04.2006 №78-6-00362 хоче збудувати багатоквартирний будинок та торгівельний центр з паркінгом біля озера Вербне.

Інша проблемна ділянка, була виділена ТОВ “УДІК” для забудови за адресою вул. Арсенальна,15-Б, рішенням Київради від 12.02.2004 №59/1269. Місцевим мешканцям таке рішення не сподобалось, адже будівництво мало проводитись у їхньому дворі. А засновником ТОВ “УДІК” є бізнес-партнер Старовойта по ТОВ “ЯВІР-95″ Кушаков.

Трете: ринки і МАФи

Серед його активів є ринки “Люкс”, “Лілія”, “Мінский”. Також, як пише видання “Цензор.нет“, що завдяки стихійним ринкам і МАФам в районі метро “Оболонь”, “Мінської2, “Героїв Дніпра” колишній голова Оболонської адміністрації Антонов отримував 60% доходів, а Старовойт 40%.

Ольга Веремеєнко теж балотувалася до парламенту як самовисуванка по 218-му округу, будучи при цьому є членкинею партії “Батьківщина”.

Метадані файлу програми самовисуванки Ольги Веремеєнко тоді збігалися із метаданими програми Старовойта.

В Інтернеті була інформація, що самовисуванка-“бютівка” Веремеєнко працює помічницею директора по зв’язкам з громадськістю ПП “Акрілат-Хімконтракт”, що займається імпортом хімічної сировини. Це сімейний бізнес – директор підприємства її чоловік – Дмитро Веремеєнко.

На сайті того ж таки Старовойта, чия програма робилась на тому ж таки комп’ютері, що й програма Веремеєнко, була газета “Перспектива Оболонь”, яка агітує за Ольгу Веремеєнко під час виборів до Київради.

Стане 2015-й другою спробою і для Сергія Рябекиначальника відділу контролю за рекламною діяльністю в інспекції з питань захисту прав споживачів у місті Києві і, по сумісництву, сина колишнього нардепа від «Батьківщини» Рябеки Олександра Григоровича. Хопець балотувався на місцевих виборах 2014 року на 31 окрузі, але набрав лише 2.53% голосів виборців.

Другою групою від “Батьківщини” на районі стала “група Бригинця”.

Олександр Поживанов керівник апарату Вишгородської   райдержадміністрації. Син колишнього екс-голови Держкомрезерву Михайла Поживанова, котрий в свій час змушений був переховуватися у Австрії (у 2011 році проти нього була розпочата карна справа — СБУ звинуватила Поживаного-старшого у крадіжці грошей на суму 35 млн. грн, 2014 року повернувся в Україну).

З квітня 2013 року по липень 2014 року працював в апараті Верховної Ради України помічником — консультантом народного депутата України Олександра Бригинця. У 2014 році працював на посаді керівника апарату Оболонської РДА. З вересня 2014 року по липень 2015 року працював заступником директора ТОВ «Київ – турекспрес», м. Київ. У липні 2015 року призначений на посаду керівника апарату Вишгородської районної державної адміністрації.

В серпні 2015 року, згідно з розпорядженням голови Київської обласної держадміністрації Володимира Шандри, молодший брат Олександра Поживанова, Сергій (студент, що їздить в університет на «Запорожці») отримав півгектару землі в Обухівському районі «для сінокосіння».

Балотувався на місцевих виборах 2014 року на 30 окрузі, зайняв 3 місце набравши 9.6% голосів виборців.

Микола Тихонов колишній голова Оболонської РДА, яким став за рекоменда  цією Бригинця.

На Президентських виборах 2010 року був разом із нардепом Леонідом Ємцем довіреною особою кандидата Анатолія Гриценка. Активний учасник Майдану та член Комітету самоврядування Києва.

Взяти участь у виборах від ВО “Батьківщина” вирішив і колектив ГО “Правозахист Оболоні”, реклама якого зараз висить на станції метро Оболонь:

Ганна Свириденко — голова ГО “Правозахист Оболоні”, уповноважена “Батьківщини” на 217-му окрузі у 2012 році, Наталія Гайдук, Марина Кочур, котра не любить Петра Порошенка і брала участь в оплачуваному мітингу у 2013.

До молодих і активних можна віднести і Олексія Захарченка — голову Київської міської організації ВО «Батьківщина молода», помічника-консультанта народного депутата України Бориса Тарасюка і засновник інтернет-магазину «Крамниця-Патріота»

На позачергових виборах до Верховної Ради в 2014 році отримав 75-й номер у списку партії «Батьківщина».

Групу солдатів представляють Вадим Марченко голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району міста Києва». Один із засновників “Спілки учасників АТО Оболонського району”. Тренер спортивного клубу “Школа мужества” і Вадим Слєпко професійний безпартійний з 2006 року, комісар Оболонського військомату.

В Подільському районі цікавих кандидатів менше. Тут “Батьківщина” висунула професійного банкіра Віталія Шастуна. В його біографії ми можемо побачити наступні позиції:

1999 -2007 – банк «Фінанси і кредит»

2007-2010 – «Універсал Банк»

2010-2011 — ПАТ «Сведбанк», заступник голови правління

2011-2013 — заступник голови правління ПАТ «Банк Русский Стандарт».  Звільнився за власним бажанням і 16.08.2013 рішенням Спостережної ради виключений зі складу правління.

Наразі, Шастун обіймає посаду першого заступника голови правління банку “Михайлівський”. Має частку в статутному капіталі будівельної фірми «Екосіпан».

Діючого депутата Олександра Чубатенка, члена комітету з державного регулювання природніх монополій, який за півтора роки не подав жодного депутатського запиту. До того Чубатенко балотувався до ВР в 2012 році від «Батьківщини» і партії Гриценка “Громадянська позиція”, а ще до того – був депутатом третього скликання (1998-2002), перемігши на мажоритарці в 216-му окрузі як безпартійний, і потім увійшовши до фракції партії «Єдність» (була утворена вже під час скликання, політичний проект тодішнього мера Києва Олександра Омельченка).

З 2007 до 2009 року працював на посаді начальника Головного управління економіки Київської обласної державної адміністрації за часів панування на Київщині Віри Ульянченко, «правої руки» тодішнього президента Віктора Ющенка. Сьогодні Чубатенко є головою правління громадської організації «Київська економічно-політична фундація».

Цікавою є інформація про статки нового депутата. У декларації за 2011 рік він вказав аж 1311 грн доходу. З документів свідчить, що цей прибуток політик отримав з дивідендів, або процентів у банку. Незважаючи на такі мізерні доходи, депутат має у власності два автомобілі: Ford Taurus, 1997 року та Nissan Tiida, 2008 року випуску. Сам декларант вартість своїх автомобілів у документі не вказав. Окрім того, Чубатенко має на рахунках в банку 93630 грн. Політик також задекларував три земельні ділянки: 1500, 4000 і 1200 кв. м. Площа задекларованої квартири становить 34,9 кв. м.

В 2014 році Чубатенко заробив вже майже 25 тис. гривень., з яких 2500 гривень заробітної плати, а його дружина і син — 437500 гривен. Сума коштів у банках зросла до 557803 гривень.

Отримати реванш має змогу Юрій Дідовець — партнер-засновник адвокатського об’єднання “Український адвокат”. На останніх виборах був узгодженим кандидатом на 220 окрузі від «Батьківщини», РП та «Народного руху України», але програв бізнесмену Вячеславу Константинівськму, до того в 2012 — на цьому ж окрузі самовисуванцем. Зараз на громадських засадах є помічником Юрія Шухевича, депутата від РП, але балотуватиметься від Батьківщини.

Дідовець в 2012 році  виграв суд в ПП “Українська правда” довівши нерівність доступу кандидатів до блогів.  Юрій Дідовець уклав з ПП “Українська правда” угоду на публікацію блогів на оплатній основі. В цей же час УП продовжувала надавати доступ до блогів інших кандидатів безкоштовно.

Після рішення суду, головний редактор УП в односторонньому порядку розірвала з ним угоду  мотивуючи це порушенням авторських прав на одне із фото.

З собою Дідовець веде Ніну Чернишенко, котра була його довіреною особою на останніх виборах.

В Печерському районі відомих кандидатів немає взагалі. Натомість, тут спостерігається незвична концентрація освітян. Лаврентій Царук викладач Київського університету права НАН України, Григорій Костинський професор Київського медичного інституту Української асоціації народної медицини, голова Київської міської організації Ліберальної партії України, Юрій Щербаньпрофесор Національного технічного університету, самовисуванець по 221-му округу у 2014-му році.

Розбавляє освітян Катерина Левченко   начальник відділу кадрів бурового управління “Укрбургаз” дочірної компанії “Укргазвидобування”НАК “Нафтогаз України”.

Натомість, Святошинський район традиційно приваблює рейдерів і інших цікавих особистостей.

Так, кандидат економічних наук Ваган Товмасян, власник ПП “Стріт геймз”, в 2012 році продав сам собі кафе в парку “Орлятко” [дзеркало]. При цьому, бізнесмен, що зараз йде від “Батьківщини”, раніше отримував ордени від “Партії регіонів”.

Інший районний рейдер — Москаль Денис Денисович.

На позачергових виборах до Київської міської ради у травні 2008 року Москаля Дениса Денисовича було обрано депутатом від блоку Юлії Тимошенко. 6 вересня 2010 року 17 депутатів обрали його головою фракції БЮТ у міській раді, проте тодішній лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що легітимним представником блоку є Тетяна Мелихова, а кандидата та всіх депутатів, які проголосували за його призначення, було виключено зі складу фракції, і 4 листопада 2010 року він очолив фракцію “Республіка Київ”.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, ТОВ “Каштанове місто”, керівником якого, згідно з інформацією “Української правди” до 2007 р. був Москаль Денис Денисович, можливо причетне до шахрайства із нерухомістю. Так, зокрема, сайт “Антирейдер” повідомляв, що ця компанія начебто здійснила невдалу спробу рейдерського захоплення готелю біля Ботанічного саду у Києві, що належить ТОВ “Знання”. Як повідомляла “Українська правда”, деякі забудови компанії “Каштанове місто” викликали протести місцевих мешканців. Як повідомляє видання “Власть денег”, будівництво житлового будинку на території парку “Сирецький” було припинено після втручання прокуратури. Згідно з наведим у ЗМІ висновком прокуратури, територія, виділена міською владою під забудову, є зоною рекреаційного значення.

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Москаля Дениса Денисовича у вчиненні правопорушень, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до порушення прав і свобод людини, а саме права на власність та екологічних прав.

В 2014 році йшов до парламенту як самовисуванець від Порошенка по 191-му округу. Але довіреності на членів дільничних комісій підписані ним як головою “Партії Зелених”.

Є власником низки підприємств.

Йде на вибори і сама Тетяна Меліхова.

Упродовж багатьох років вона обиралась депутатом Ватутінської та Деснянської районних державних адміністрацій, з 2006 року — депутат Київської міської ради. Була заступником голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченка, а з 18 лютого 2009 року по 16 березня 2010-го обіймала посаду радника Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Традиційно не обійшлося без когось з керівництва району. Балотується Пазенко Наталязаступник голови Святошинської РДА, голова Київського міського благодійного фонду “Джерело”. В 2010 році вона отримала від Президента нагороду як заслужений працівник освіти України.

На вибори йде і 219-й номер “Батьківщини” на виборах 2012 року, член «Громадської ради самоврядування «Джерело», член громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації Оксана Яновськавласниця ТОВ “Металфорс”, що займається оптовою торгівлею чорними та кольоровими металами.

Веремєєнко Ольга, людина Старовойта, котра балотуватиметься на Оболоні, виставляє свою довірену особу на виборах 2014 року Олександра Сторчака, котрий працює в Науково-дослідному інституті радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація»

Перший кандидат Володимир Бондаренко виставляє свого зятя, заступника голови правління Київського міського благодійного фонду «Рідна оселя» Дмитра Нікульшина. Нікульчишин — член Громадської рад при Святошинській РДА, голова Постійної комісії з питань культури та туризму Київської міської ради, голова Святошинської РПО “Батьківщини”. Ці вибори стануть для зятя другою спробою, оскільки він вже балотувався від “Батьківщини” по 45-му округу на місцевих виборах 2014 року, але програв.

З професійних депутатів виборці побачать Миколу Грабаря — голову Української спілки боротьби з мафією та корупцією.  Він народний депутат України 2-го скликання, кандидат у депутати у 1998 і 2002 роках, кандидат у Президенти у 2004 році, самовисуванець по 223-му округу у 2012 році та самовисуванець по 219-му округу на виборах 2014 року.

Андрія Павловського народного депутата України VI і VII скликання, двічі поміченого в кнопкодавстві.

Солом’янський район зібрав різноманітних людей, деяким з яких, здавалося б, не місце в політиці.

Так, від “Батьківщини” в Київраду йде футболіст Владислав Ващук, котрий зараз, після закінчення кар’єри став спортивним директором ФК “Арсенал”.

Кандидат історичних наук, вчитель історії спеціалізованої школи “Тріумф” Наталія Скрипчинська. Займається репетиторством.

Аспірант кафедри техніки і електрофізики високих напруги НТУУ “Київський політехнічний інститут” Олег Десятов. Раніше балотувався самовисуванцем на місцевих виборах 2014 року в 49-му окрузі, програвши з мінімальним відривом висуванцю з «УДАР’у». Команду для роботи на виборах набирав з волонтерів.

Позиціонує себе висуванцем від громади  КПІ, наголошуючи, що його кандидатуру висунули самі КПІшники онлайн-голосуванням.

Планував бути самовисуванцем й в цьогорічних виборах, проте через зміни до закону про місцеві вибори  (про відсутність можливості самовисування) у останні дні вересня шукав собі партію, обрав «Батьківщину», аргументуючи, що це  партія, яка має суспільну підтримку та не вимагає коштів за висування.

Державний помічник Соболєва Галина Ніколенко, котра самовисувалася по 212-му округу у 2014-му році, але отримала менше відсотка.

Помічник на громадських засадах нардепа від “Батьківщини” Шлемка Дмитра, проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Олександр Кулінченко.

Ініціатор петиції: Повернути Гривні вигляд 1996 року Дмитро Гаркуша.

Мажоритарник від Єдиного Центру у депутати Київоблради на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року Антон Кірімов, який був в одному списку з Олександром Януковичем. Кандидат у парламент Криму від Соціалістичної партії.

Також в списку по Солом‘янці опинилась креатура кандидата по Печерську Віталія Шастуна Олеся Климпотюкзаступник директора фінансового департаменту банку “Михайлівський”, яким керує Шастун. Колега. Разом з рештою членів правління банку володіє компанією “Екосіпан”, котра була залучена до фінансових махінацій з продажем “Всеукраїнського банку розвитку”. До цього як і Шастун працювала в банку “Русский стандарт”.

В Голосіївському районі варто відзначити Олександра Колісніченкачинний депутат Київської міської ради, також присутній в списках кандидатів у Голосіївському районі. Є членом депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Свобода». За даними “Чесно” в період по червень 2014 року до 1 березня 2015 року пропустив 25% робочих днів. В цей же період ним не було написано жодного запиту.

В списку присутній і Василь Крулько — народний депутат VIII скликання.

В списку зазначений і активний учасник ЄвромайдануЯрослав Кучер. Він є також членом бюро Київської міської організації ВО “Батьківщина”, Голова Київської обласної організації ВМГО “Батьківщина Молода”, Радник Міністра молоді і спорту України.

Сергій Безгулий — людина, яка свого часу входила до блоку Леоніда Черновецького. Керівник Солом’янської районної у місті Києві партійної організації Політичної Партії «Українські соціал-демократи».

З Дарницького району перш за все слід відмітити екс-міністра ЖКГ Олексія Кучеренка. Народний депутат 3-го, 5-го і 6-го скликань. В 2014-му висувався від БПП у 216-му окрузі, але разом з Ляпіною мінімально програв Супруненкові. Був бізнес-партнером олігарха Костянина Жеваго. За даними, ЛІГА-Бізнес, має частку в будівельному бізнесі.

Федір Судницин — перший заступник гендиректора агрокомбінату “Пуща водиця”, котре Мінагрополітики і КМДА хочуть ліквідувати. Народний депутат 2-го скликання. Самовисувався по 211-му округу у 2014-му році, але відкликав свою заяву перед виборами. На той час був членом Партії зелених України, зараз — член ВО “Батьківщина”.

Депутатом, але на цей раз Львівської міськради у 2000 році був Руслан Секела.

Після цього неодноразово балотувавався у місцеві ради то Львова, звідки родом, то Києва. Після цього неодноразово балотувавався у місцеві ради то Львова, звідки родом, то Києва. у 2011 році став співголовою Всеукраїнської громадської організації “Громадянський рух “Вперед” Наталії Королевської.

Наталія Слуцька, що зараз йде від ВО “Батьківщина”, була кандидатом у народні депутати України від Партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна” на виборах 2014 року. Очевидно, саме тому її Facebook не містить записів раніше жовтня 2015 року.

В списку “Батьківщини” присутній Анатолій Візір — помічник народного депутата Сергія Соболєва, заступник голови депутатської фракції “Батьківщина”. До літа 2014 року обіймав посаду голови КП «Київжитлоспецексплуатація», був звільнений.

Віталій Кершков – найспортивніший кандидат Дарницького району. З 2006 року — засновник всеукраїнської мережі спорткомплексів «Планета Спорт», яка на сьогоднішній день налічує 6 спорткомплексів по місту Києву та 5 в інших України. У 2010 році нагороджений почесною відзнакою Міністерства України зі справ сім’ї, молоді та спорту «За активну громадську діяльність». Заслужений тренер України, тренер вищої категорії, Майстер спорту міжнародного класу з підводного плавання, Чемпіон світу 2003 року, багаторазовий переможець Кубків світу, неодноразовий призер Чемпіонатів світу та Європи, неодноразовий призер Кубків світу та Європи.

В списку Деснянського району можна побачити Ольгу Боднар-Петровську. Вона була завідувачем секретаріату фракції політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України, кандидатом в народні депутати на виборах 2014 року партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народний депутатом у Верховній раді VI скликання.

Тут же присутня і помічниця Ольги — Ірина Алєксєєнко. Вона ж заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2004 року.

Юрій Сухов у 2009-2010 — урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики. Адвокат Юлії Тимошенко та інших опозиційних політиків часів Януковича.

Присутній у списках Деснянського району і Ігор Дорошенкоголова правління “Банку Михайлівський”, з якого також балотується Віталій Шастун у Подільському районі і Олеся Климпотюк у Солом’янському.

У Дніпровському районі увагу привертає Оксана Долінська, яка з квітня 2014 року займає посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Наразі час знаходиться у відпустці по догляду за дитиною.

Олександр Березніков — вже був депутатом Київради у 1998 році. Був головою постійної комісії з питань житла, розвитку комунального господарства. Відомий тим, що за його сприяння було введено в експлуатацію майже шістсот тисяч квадратих метрів житла з 1997 по 2002 рік. Також обраний до Київради у 2006 році.

Данієль Карабаєвначальник Управління охорони здоров`я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Був обраним до Київради у 2006 році від “Батьківщини”.

Громадський рух ЧЕСНО закликає волонтерів долучитися до моніторингу кандидатів у депутати до Київської та обласної ради (pigmaliones@gmail.com).

Автори: Антон Кривко — аналітик Громадського руху ЧЕСНО, Наталія Криницька — аналітик Громадського руху ЧЕСНО, Ігор Мошенець — волонтер Громадського руху ЧЕСНО.

Прокоментуй!Список “Батьківщини” до Київради: професійні депутати, рейдери та “молоді та перспективні”

Додати коментар

Напишіть відгук