Як Столар “Солідарності” допомагає

_MG_3209

Недільним ранком музика лунає на увесь сьомий мікрорайон Оболоні. Кандидат у депутати до Київради збирається відкривати черговий дитячий майданчик.

У закутку кількох будинків на початку вулиці Героїв Дніпра у дворі довгий час стояв старий дитячий майданчик з залізними гойдалками та бетонним колесом. І це тоді, як у всьому мікрорайоні один депутат вже давно змінив усі. Плідно працював напередодні кожних чергових виборів.

А час у нього був! Він вже тричі балотувався від району – один раз до Київради і двічі до Верховної Ради. І якщо місцеві вибори вигравав, то на парламентських завжди був другим.

Він – це діючий депутат Київради Вадим Столар, колишній «нашоукраїнець», а пізніше затятий «регіонал». На місцеві 2014 року вибори пішов як самовисуванець, хоча усі агітки навесні того року роздавав у бордово-червоних кольорах президентської партії, а у своїй газеті нахвалював кандидата в Президенти Петра Порошенка.

Пізніше з джерел “Української правди” стало відомо, що Столар має очолити київський міський штаб “Блоку Петра Порошенка-Солідарність”. Щоправда, сам Столар на своїй сторінці у фб від такої ролі відхрестився: “Про моє так зване «призначення» хочу сказати, що ця інформація не відповідає дійсності! – заявив він. – Наразі я не є членом жодної партії і навіть не претендую на якісь великі посади”.

Кількома тижнями раніше біля мого під’їзду почесний оболонський ветеран, сусід, збирав підписи. Зі словами: “У тебе ж є діти – підпиши” він пропонував підписати звернення мешканців найближчих будинків до “нашого депутата” Вадима Столара, аби той встановив новий дитячий майданчик. В сусідніх під’їздах та будинках цим займалися інші люди. Вони говорили: “Чому не підписуєте? Ви не хочете майданчик для наших дітей?» або ж «Що вам шкода, підпишіться, а голосуйте за кого хочете!”.

І більшість підписались, бо одного сонячного дня між заіржавілою гіркою та зламаною гойдалкою з’явилися люди та почали демонтувати старі елементи та привозити нові. Кілька днів тривало встановлення нового яскравого дитячого майданчику, паркану та лавок. Напередодні анонсованого відкриття привезли чистий пісок. Роботи тривали аж до ранку неділі 27 вересня. Саме на цей день було анонсоване урочисте відкриття. Про нього говорила навіть продавщиця води у кіоску.

І ось цей день настав. Дощило.

Люди з написами на футболках встановлювали біло-червоні намети. “Невже Столар знову піде у президентських кольорах”, – подумала я. Але на розгорнутих палатках читалось інше ім’я… Людмила Костенко. Та слоган: “Зберегти країну”.

Людмила Костенко – діючий депутат Київради від “Радикальної партії” Олега Ляшка, секретар постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту. Нині вона покидає лави “радикалів” і приєднується до “Солідарності”.

Вона говорила про дітей, бажала успіху, дарувала подарунки (і не прості, а конструктори Лего), пригощала солодкою ватою, розважала аніматорами.

Навколо зібралися люди. Аби ті не змокли, їм роздавали дощовики. Весь цей час поряд були і мої однокласники з родинами. Люди з вищої освітою привели своїх чад, аби ті могли відхопити нові іграшки – «на шару». Деякі діти навіть плакали, бо їм не дісталися бажані конструктори. Батьки заспокоювали, міцно тримаючи повітряні кульки від Костенко…

Від часів відкриття дитячих майданчиків Вадимом Столаром нічого не змінилось. Навіть солодка вата залишалась.

Але сам Столар не приїхав. Проте ця подія доводить: він і справді плідно співпрацює з партією Порошенка на цих виборах.

Аби пересвідчитися, варто лише помітити на воротах нововстановленого дитячого майданчика логотип Столара у вигляді силуетів – “Ми любимо Оболонь” або “Своїми руками” та згадати, кому збирали підписи небайдужі оболонці.

Тетяна КАТРИЧЕНКО, “Громада Оболоні”

1 коментарЯк Столар “Солідарності” допомагає

  1. […] Обиралася надзвичайно брудно з підкупом виборців на гроші того ж таки регіонала Стола…. […]

Напишіть відгук