Ахметов позбавив оболонців гарячої води до вересня!

Вода

“У Київенерго мені повідомили, що ГАРЯЧОЇ ВОДИ НА ОБОЛОНІ НЕ БУДЕ МІНІМУМ ДО 1 ВЕРЕСНЯ, бо підприємство економить газ”, – обурилася мешканка Оболоні Любов Скринська, яка зателефонувала за телефонним номером 15-51. Жінка каже: “у половині Києва вода є, а у нас  та на Троєщина відсутня. Якщо вже економити, то у всьому місті, а не вибірково”.

У той же час на офіційному сайті “Київенерго” зазначено: “14 липня 2014 року компанія КИЇВЕНЕРГО отримала від ПАТ “Київгаз” повідомлення про обмеження газопостачання теплоджерел. У зазначених умовах КИЇВЕНЕРГО не має можливості додержуватися належного температурного графіка теплоносія, що призведе до зниження температури гарячої води або призупинення її постачання”.

Дане обмеження впроваджене задля стабільного проходження опалювального сезону 2014/2015. Згідно окремого доручення Міненерговугілля встановлено ліміти споживання газу для виробництва теплової енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 та припинено подачу газу на інші теплоджерела Киїенерго.

Тож компанія “просить киян із розумінням поставитися до вимушеного зниження температури гарячого водопостачання або його призупинення”.

Нині відомо, що ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 належать олігарху Рінату Ахметову.

Ще 9 грудня 2011 року Фонд держмайна визнав переможцем кіпрську DTEK Holdings Ltd, яка входить в групу ДТЕК Ахметова, в приватизаційному конкурсі з продажу 25% енергокомпанії “Київенерго”.

4 коментаріАхметов позбавив оболонців гарячої води до вересня!

 1. Lala коментує:

  Начиная с 23/07 (когда обещали включить горячую воду) – платить коммунальные услуги больше не буду. До этого не было ни одной коппейки задолженности.

 2. Вадим коментує:

  Какие проблемы!? Отобрать у Ахметова в пользу “Нафтогаза” (или продать Коломойскому) ТЕЦ-6. Это для начала.
  Если компания должна и не платит, её имущество надо арестовать! И он живо найдет деньги!

 3. Ирина коментує:

  Коммунальные платежи растут непонятно с чего, а услуг как не предоставляли так и не предоставляют!!!

 4. Доброго дня! Я журналіст телеканал “Київ”.
  Допоможіть знайти контакт когось із представників громади Оболоні.

Напишіть відгук